K12 Kayıt Formu

Cihangir K12Net sistemine giriş için tıklayınız. 

 

Merhaba,

Öğrencilerimizin okul içindeki yaşantılarını en güncel, en hızlı şekilde sizlere ulaştırabilmek, sizlerle sürekli iletişim içerisinde olmak bizler için büyük önem taşımaktadır. 

Öğrenci ve velilerimiz için özel olarak hazırlanmış bir portalımız bulunmaktadır. Bu portala, interneti olan herhangi bir bilgisayardan, tabletlerden veya cep telefonlarınızdan ulaşabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili,  ödevler, etütler, mesajlar, sınavlar, ders notları gibi daha saymadığımız onlarca konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu konular, ayrıca cep telefonlarınıza bildirim olarak da gönderilmektedir. 

Cep uygulamamız, İOS veya Android İşletim sistemli telefonların her biriyle uyumludur.

pastedGraphic.pngpastedGraphic_1.png

Cep telefonunuzun işletim sistemine göre App Store veya Google Play mağazasına girip, “K12NET” diye arattığınızda uygulamayı cep telefonunuza indirebilirsiniz.  

Sizinle beraber sevgili öğrencimiz de sistemimizi kullanabilmektedir. Bu sayede öğrencimiz de durumunu yakından inceleyebilmekte ve kendi çalışma disiplinini oluşturabilmektedir. Aşağıda sizin ve çocuğunuzun kullanıcı adı ve şifresi belirtilmiştir. 

 https://cihangir.k12net.com/   adresinden, aşağıdaki kullanıcı adı ve şifreleri ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Hesap bilgilerinizi kimseyle paylaşmayınız. Öğrencinin ve velinin şifreleri ayrıdır. Okul yönetiminin velilere özel bilgilendirme yapabileceğini düşünerek öğrenci ve velilerin ayrı hesaplarla sisteme giriş yapması önerilmektedir. Kullanıcı adı ve şifrenizi istediğiniz zaman kendi portalınızdan değiştirebilirsiniz. Sistemin etkin kullanımını öğrenmek için “?” işareti ile gösterilen Yardım butonu bölümünde, öğrenci ve velilere özel olarak çekilmiş yardım videolarını izleyebilirsiniz.

Sorun yaşıyorsanız linkteki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Formu doldurmak için tıklayınız.

Bu Sayfa Hakkında Görüş Bildirmek İster Misiniz?